Szkło ochronne na ekran telefonu lub tabletu

W naszym sklepie internetowym znajdziecie nie tylko najmodniejsze obudowy do telefonu, ale także wszystkie niezbędne akcesoria do Waszych smartfonów i tabletów! Dziś przedstawiamy Wam szkła ochronne, które zadbają o ekran Waszego sprzętu elektronicznego! To niezbędnik każdego posiadacza smartofna czy tabletu!

Szkło ochronne na wyświetlacz

Hartowane szkło ochronne na ekran smartfona bądź tabletu pozwoli Wam ochronić ekran przed rysami, stłuczeniem i brudem. Biorąc pod uwagę koszty wymiany ekranu w sprzęcie elektronicznym, chyba każdy dojdzie do wniosku, że lepiej go chronić niż później przepłacić. Nie czekaj więc na upadek swojego tabletu i zakup szkło ochronne na ekran już dziś!

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szkła ochronne na wiele modelów smartfonów i tabletów. Każde z nich idealnie dopasuje się do ekranu. Szkoło ochronne tworzy na ekranie jedynie 0,3 milimetrową warstwę, dlatego nie pogrubia telefonu i staje się niewidoczne. W czasie upadku ochroni Wasz ekran zbierając na siebie całą energie kinetyczną. Szkła hartowane rozpadają się na drobne, nieostre części, więc nawet w chwili pęknięcia możecie być spokojni o swój ekran.

Szkła ochronne na tablety i telefony idealnie odwzorowują kolory. Mają także najwyższą czułość, także nie poczujecie różnicy w czasie obsługi ekranu dotykowego. Trendmania do zestawu z hartowanym szkłem ochronnym dołącza dwie ściereczki. Jedną dla zachowania czystości ekranu, a drugą dla dokładnego rozprowadzenie szkła po ekranie.

Nie czekaj na upadek swojego tabletu bądź smartfona.

Kup hartowane szkło ochronne już teraz!

adminek
adminek
Related Posts
obudowy do telefonu na Xiaomi redmi 3S

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *