Nowe Ultra cienkie Power Banki!

Power Bank, który można zmieścić w portfelu – czy to możliwe? Tak! Spójrzcie tylko na nasze nowe Ultra cienkie Power Banki! Zapas energii do Twojego smartfona, który możesz zmieścić w portfelu! 🙂

Power Bank jak karta kredytowa

Tak cienkiego i tak wygodnego Power Banka jeszcze nie mieliście. Jest szeroki na 6,2 cm i długi na 9,6 cm, a jego grubość to zaledwie 6,6 mm! Nasz nowy Power Bank jest mniejszy od niejednego smartfona! Z takimi wymiarami zmieści się wszędzie, dzięki czemu możecie mieć go zawsze przy sobie. Problem rozładowanej baterii w telefonie to już historia!

power-bank-kylie3

Ultra cienki Power Bank może i ma niewielkie rozmiary, ale to wcale nie powoduje, że ma małą pojemność. Zmieści aż 2600 mAh! To wystarczy przynajmniej na jedno naładowanie telefonu. Taki awaryjny Power Bank powinien mieć każdy! To jak zapasowa bateria do Twojego smartfona. 🙂

W naszym sklepie internetowym znajdziecie aż 4 wzory Ultra cienkich Power Banków! Jednym z nich jest wzór Kylie Jenner! Gwiazda posiada telefon z identyczną obudową! Znajdzie się coś także dla fanek Justina Biebera! Wzór Marmurek może staż się także świetnym prezentem dla mamy czy taty na święta!

pb-heart3

Zdobądź Ultra cienki Power Bank i miej go zawsze w portfelu! Nie daj się zaskoczyć rozładowanej baterii! Nasz Power Bank posiada także specjalną końcówkę do iPhone 5/5s/6/6s/SE/. Zaglądaj na nasz Fanpage i konto Snapchat! Tam czeka na Ciebie moc rabatów i promocji!

Kup Ultra cienki Power Bank

Article Tags : ,
adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *