5 pomysłów na obudowę z własną grafiką!

W naszym sklepie internetowym znajdziesz ponad 1000 gotowych wzorów na obudowę do telefonu. Jeśli jednak nie ma wśród nich tej jedynej, nic straconego! Możesz przesłać do nas własną grafikę, a my stworzymy unikalną obudowę do telefonu, specjalnie dla Ciebie!

Obudowa do telefonu z własną grafiką

Dzięki tej możliwości możecie stworzyć unikalną obudowę do telefonu. Tylko co umieścić na takiej obudowie? Jest tyle możliwości… Dziś przedstawiamy Wam 5 pomysłów na obudowę z własną grafiką!

1. Zdjęcie najbliższej osoby. Zdjęcie drugiej połówki może znaleźć się na obudowie Twojego telefonu! Dzięki temu będziesz mieć je zawsze przy sobie. A może wolisz zdjęcie ze swoimi najbliższymi przyjaciółmi z najlepszej imprezy tego roku? Nie ma sprawy wystarczy, że wyślesz do nas zdjęcie!

obudowa_z_wlasna_grafika

2. Ulubiona postać z filmu/bajki. Z pewnością każdy z was ma swoją ulubioną fikcyjną postać, która zawsze rozbawia Was do łez. Teraz możesz mieć ją na swojej obudowie do telefonu! Prześlij do nas swoją ulubioną postać z filmu bądź bajki, a my specjalnie dla Ciebie stworzymy obudowę z jej wizerunkiem.

3. Najpiękniejsze wspomnienie. Każdy z nas lubi wspominać. Szczególnie piękne chwile, które chcielibyśmy powtórzyć. Miej te chwile zawsze przy sobie! Niech Twoja obudowa przypomina Ci najszczęśliwsze chwile. Z nią każdy dzień będzie udany!

obudowa_z_wlasna_grafika

4. Miejsce, w którym chcielibyście być. Zdarza Wam się śnić na jawie. Marzycie, aby być gdzie indziej, a nie w szkolnej ławce, czy przy biurku w pracy? Gdzie wówczas podróżujecie? Do jakiego miejsca? Stwórz obudowę do telefonu z miejscem, do którego najczęściej uciekacie. Może to rajska plaża, a może ostre szczyty gór…

obudowa_z_wlasna_grafika

5. Ulubiony muzyk/zespół. Na swoim smartfonie z pewnością mieścisz ogromną ilość muzyki. Wśród nich na pewno masz zespoły lub wykonawców, których słuchasz najczęściej. Teraz możesz mieć obudowę do telefonu ze swoją ulubioną kapelą bądź wokalistą. Pokaż czego słuchasz 🙂

Obudowy do telefonu z własną grafiką to świetny sposób, aby wyróżnić się z tłumu. Na pewno nikt nie będzie miał takiej samej obudowy. To także super pomysł na prezent!

Stwórz obudowę z własną grafiką i wyróżnij się z tłumu!

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *