Urocze Pudełeczko? Tak! To nasz nowy Power Bank!

Wakacje bez Power Banka? Nie, to nie możliwe! Dodatkowy zapas energii do smartfona jest obowiązkowym wyposażeniem na każdy wakacyjny wypad! Dziś mamy dla Was Urocze Pudełeczko, które zadba o Wasze naładowane baterie!   

Power Bank – urocze pudełeczko!

Wygląda bardzo niepozornie. W pięknych kolorach, gładkie z przyjazną buźką… Ponadto jest niewielkich rozmiarów, zmieści się w każdą kieszeń. Jednak niech Was wygląd naszego Uroczego Pudełeczka nie zmyli! To jeden z najbardziej pojemnych Power Banków, dostępnych w naszym sklepie internetowym!

power bank 10 tys mAh

Tak, nasze Urocze Pudełeczko to w rzeczywistości Power Bank o pojemności aż 10400 mAh! Aż trudno uwierzyć że taka energia zmieści się w tak niewielkich rozmiarów Power Banku! To nasza nowość, idealna na lato! Dzięki niemu nie musicie się martwić o wyładowanego smartfona. Z Uroczym Pudełeczkiem naładujecie go wielokrotnie!

power bank

Nasz najnowszy Power Bank posiada aż dwa gniazda USB puls jedno mini usb. Dostępny jest w trzech pięknych kolorach: różowym, niebieskim, brązowym. Wybierz swój ulubiony kolor Uroczego Pudełeczka i noś ze sobą zapasa energii na wiele ładowań!

pojemny power bank

Power Banki to niezwykle przydatne gadżety, które pozwolą Wam naładować nie tylko telefon, ale także głośniki bluetooth czy aparaty. To właśnie dlatego nie sposób dziś wyjść bez niego z domu. Chyba każdy z nas przeżył koszmar rozładowanego smartfona. A teraz wyobraźcie sobie taką sytuację w momencie najpiękniejszego zachodu słońca nad morzem… bez aparatu, bez smartfona. Nasz Power Bank Urocze Pudełeczko zadba, aby ten koszmar nigdy Cię nie spotkał!

Kup Power Bank!

Article Tags : ,
adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *