Wakacyjne obudowy do telefonu od Trendmanii!

obudowy do telefonu

Hej Girls!

Jak spędzacie tegoroczne wakacje? Wypoczywacie nad morzem czy w górach? A może spędzacie je nad jeziorach razem ze swoimi przyjaciółmi. Niezależnie od tego czy już wyjechaliście czy też dopiero planujecie swój wakacyjny wypad, mamy dla Was całkiem nowe, wakacyjne obudowy do telefonu! Kuknijcie na nie! 🙂

Wakacyjne obudowy do telefonu

W związku z tym ze wakacje trwają w najlepsze, mamy dla was całkiem nowe, wakacyjne obudowy do telefonu. Nasza kolekcja back case wzbogaciła się o wzory całkiem nowe, pełne kolorów i wakacyjnych grafik! Macie do wyboru aż 9 nowych obudów do telefonu!

wakacyjne obudowy do telefonu

Jeśli lubicie klimaty Miami mamy dla Was trzy nowe obudowy z kolorowymi palmami! Czy Wy również uważacie, że wypoczynek na tropikalnych wyspach, pod palmami byłby dla Was idealny? Jeśli tak wybierzcie jedną z naszych 3 obudów do telefonu idealnie wpasowującą się w ten klimat!

wakacyjne obudowy do telefonu

Dla miłośników egzotycznych i wschodnich kultur również mamy sporo wzorów nowych obudów do telefonu! Indie chyba od zawsze kojarzą się z miejscem pełnym kolorów i całkiem odmiennych zwyczajów. Wiele osób to właśnie wschodnie kraje wybiera jako cel swoich wakacyjnych wyjazdów. Jesteś wśród nich? Wybierz jeden z naszych orientalnych wzorów na obudowy do telefonu!

wakacyjne obudowy do telefonu

Wszystkie nasze obudowy wykonane są ze specjalnego tworzywa sztucznego, dzięki któremu chronią smartfona przed wszelkimi zabrudzeniami i zarysowaniem. To co wyróżnia obudowy do telefonu od Trendmanii to także piękne i zawsze modne wzory, które odpisują Waszego smartfona specjalnie na wakacje! Nie czekaj aż lato się skończy!

Kup obudowę do telefonu!

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *