Fidget Spinner – breloczek z nadrukiem. Hit wśród spinnerów od Trendmanii!

fidget spinner breloczek

Macie już swojego spinnera? Jeśli nie, możemy Wam zaproponować całkiem nowy model! Fidget Spinner, który jednocześnie jest uroczym breloczkiem z nadrukiem. Możecie wybrać swój ulubiony wzór i cieszyć się spokojem i świetną zabawą razem z Fidget Spinnerem od Trendmanii!

Fidget Spinner breloczek z nadrukiem

Fidget Spinner to niezwykły gadżet, który pomoże Wam w rozładowaniu napięcia, uspokoi Was, a także dostarczy mnóstwo wspaniałej zabawy! To trzy połączone ze sobą łożyska, które trzymając między palcami, możemy wprawić w ruch! Będą kręcić się tak długo, jak długo im na to pozwolimy!

fidget spinner breloczek

Wśród nowości w naszym sklepie internetowym znajdziecie także nowy, odlotowy model Fidget Spinner! Każde z trzech łożysk zakończone jest głową uroczego misia. W środku znajduje się grafika, a całość umieszczona jest na specjalnym zapięciu, dzięki czemu możecie traktować go także jako breloczek i przypiąć do plecaka, paska czy torebki. W ten sposób będziecie mieć go zawsze przy sobie!

fidget spinner breloczek

Wśród wzorów grafik na naszym Fidget Spinnerze znajdziecie tarczę Kapitana Ameryki, Emoyi, Justina Biebera czy Pokeball! W naszym sklepie internetowym znajdziecie także inne modele spinnerów. Zajrzyjcie do Trendmanii, wybierzcie swój ulubiony i cieszcie się swoim spinnerem w każdym miejscu! To jeden z najpopularniejszych gadżetów tego lata! Nie stój z boku. Zakręć swoim spinnerem!

Kup Fidget Spinner!

Article Tags : , ,
adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *