Promocja – szkło ochronne na wyświetlacz za jedyne 8 zł!

szkło ochronne na wyświetlacz

Ten, kto choć raz stłukł lub zarysował ekran swojego smartfona, wie dobrze jak bardzo potrzebne są szkła ochronne. Tylko teraz w naszym sklepie internetowym promocja. Możecie kupić szkło ochronne na wyświetlacz za jedyne 8 zł!

Szkło ochronne na wyświetlacz

Wakacje to czas odpoczynku, wyjazdów, podróży i zabawy! To również czas, w którym nasze smartfony narażone są na większą ilość zarysowań, upadków, pęknięć. Zanim wyruszysz na szlak, zadbaj o jego bezpieczeństwo! Do tego przyda się nie tylko obudowa chroniąca tylną ściankę telefonu, ale także szkło ochronne na wyświetlacz!

szkło ochronne na wyświetlacz

Naprawa zbitego ekranu jest niezwykle kosztowna. Lepiej więc zabezpieczyć swój telefon niż później płakać! Do tego przyda się Wam niezawodne szkło ochronne na wyświetlacz. Dzięki niemu nie musicie się martwić o rysy czy pęknięcia, bowiem nie wpłyną one na pracę Waszego ekranu!

szkło ochronne na wyświetlacz

Szkło ochronne na wyświetlacz smartfona od Trendmanii wykonane jest ze szkła hartowanego, co zwiększa jego twardość. Ma zaledwie 0,3 mm, więc z pewnością nie pogrubi Wam telefonu! Wykazuje także bardzo dużą czułość, więc nie poczujecie różnicy w użytkowaniu smartfona. Szkło ochronne od Trendmanii doskonale odwzorowuje kolory. Kiedyje rozpada się one na drobne, nieostre kawałki, więc nie musicie się martwić że porysują Wasz ekran!

Wyjeżdżając na wakacje zadbaj o ochronę swojego samartfona i wybierz szkło ochronne na ekran! Tylko teraz możecie je zakupić za jedyne 8 zł!

Kup szkło ochronne na ekran!

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *