Nowości od Trendmanii! Wśród nich nowe etui, back case i obudowy transparentne!

nowości

Trendmania stara się zawsze mieć dla Was coś nowego! Kuknijcie do naszego działu nowości, czekają tam na Was całkiem nowe wzory obudów do telefonu, nowe etui i wiele więcej! Zawsze modnie, zawsze odlotowo!

Nowości od Trendmanii

Wśród naszych nowości z pewnością na miejscu pierwszym znajdują się całkiem nowe wzory back case! Możecie wybierać wśród nowych grafik z Edem Sheeranem, Jaredem Leto czy 30 seconds to mars! Znajdziecie wśród nich także kilka wakacyjnych wzorów, a także back case z odlotowymi i inspirującymi napisami. Kuknijcie do naszego sklepu internetowego!

obudowy do telefonu ed sheeran jared leto

Oczywiście to nie wszystko wśród naszych nowości. O Waszą uwagę walczą także całkiem nowe transparentne obudowy z kwiatami. Z pewnością spodobają się każdej dziewczynie. Mają piękną ozdobną ramkę i kwiaty, które będą cudownie prezentować się na tyle Waszego smartfona. Ponadto nie zmienią jego koloru, nie pogrubią go, a jednocześnie zapewnią taką samą ochronę jak inne obudowy. Z nimi nie musicie się martwić o zarysowania czy zabrudzenia!

obudowa transparentna z kwiatami

Wśród naszych nowości znajdziecie także nowe etui do telefonu! Skórzane etui od Trendmanii z oryginalnym odbiciem dłoni ochroni zarówno przód, jak i tył Waszego smartfona! Kupując skórzane etui nie musicie dodatkowo wydawać pieniędzy na szkło ochronne! Nasze nowe etui dostępne jest w aż 3 odlotowych kolorach!

etui skórzane

Zajrzyj do naszego działu nowości i wybierz jedną z naszych odlotowych obudów do telefonu!

Kup obudowę do telefonu!

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>