Nowości od Trendmanii! Wśród nich nowe etui, back case i obudowy transparentne!

Trendmania stara się zawsze mieć dla Was coś nowego! Kuknijcie do naszego działu nowości, czekają tam na Was całkiem nowe wzory obudów do telefonu, nowe etui i wiele więcej! Zawsze modnie, zawsze odlotowo!

Nowości od Trendmanii

Wśród naszych nowości z pewnością na miejscu pierwszym znajdują się całkiem nowe wzory back case! Możecie wybierać wśród nowych grafik z Edem Sheeranem, Jaredem Leto czy 30 seconds to mars! Znajdziecie wśród nich także kilka wakacyjnych wzorów, a także back case z odlotowymi i inspirującymi napisami. Kuknijcie do naszego sklepu internetowego!

obudowy do telefonu ed sheeran jared leto

Oczywiście to nie wszystko wśród naszych nowości. O Waszą uwagę walczą także całkiem nowe transparentne obudowy z kwiatami. Z pewnością spodobają się każdej dziewczynie. Mają piękną ozdobną ramkę i kwiaty, które będą cudownie prezentować się na tyle Waszego smartfona. Ponadto nie zmienią jego koloru, nie pogrubią go, a jednocześnie zapewnią taką samą ochronę jak inne obudowy. Z nimi nie musicie się martwić o zarysowania czy zabrudzenia!

obudowa transparentna z kwiatami

Wśród naszych nowości znajdziecie także nowe etui do telefonu! Skórzane etui od Trendmanii z oryginalnym odbiciem dłoni ochroni zarówno przód, jak i tył Waszego smartfona! Kupując skórzane etui nie musicie dodatkowo wydawać pieniędzy na szkło ochronne! Nasze nowe etui dostępne jest w aż 3 odlotowych kolorach!

etui skórzane

Zajrzyj do naszego działu nowości i wybierz jedną z naszych odlotowych obudów do telefonu!

Kup obudowę do telefonu!

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *