Ekskluzywny Power Bank Mini Slim!

power bank kobiecy metaliczny pasek led

Dziś mamy propozycję Power Banka idealnego do kobiecej torebki. Jest niewielkich rozmiarów, płaski i pokryty pięknymi metalicznymi kolorami! Jego elegancki dizajn spodoba się każdej kobiecie!

Power Bank idealny dla kobiet!

W nowościach Trendmanii oprócz ogromnego wyboru obudów do telefonu odnajdziecie także nowy model Power Banka! Elegancki, o niewielkich rozmiarach z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie. Choć z wyglądu wydaje się niepozorny, skrywa on w sobie dużo zapasowej energii do Waszych smartfonów! Kuknijcie!

power bank mini slim

Nowy Power Bank Mini Slim ma niewielkie rozmiary, jest płaski i nie posiada żadnych wypukłych wzorów! Dzięki temu zmieści się w każdej kobiecej torebce, nawet tej najmniejszej. 🙂  Dostępny jest w dwóch metalicznych kolorach – złotym i czarnym. Posiada wejście USB i micro USB. Ponadto Power Bank Mini Slim posiada ledowy pasek, wskazujący na poziom naładowania! Dzięki niemu będziesz mogła dokładnie kontrolować liczbę ładowań swojego sprzętu!

Power Bank mini Slim

Power Bank Mini Slim mieści w sobie aż 8 000 mAh! Pozwala to na nawet wielokrotnie naładowanie smartfona, aparatu czy tabletu! Dziś Power Bank to niezbędny sprzęt każdego posiadacza smartfona z dużym wyświetlaczem. Zapewnia dostęp do energii, nawet jeśli jesteś oddalona od źródła stałego prądu. Szczególnie przydatne jest to w czasie wakacji, kiedy ostatnią rzeczą o jakiej chcemy myśleć to gniazdko elektryczne 😀

Także jeśli jeszcze nie wybrałaś swojego Power Banka – wybierz ekskluzywny Power Bank Mini Slim!

Kup Power Banka!

Article Tags : ,
adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *