Obudowy do telefonu na iPhone 7

obudowy do telefonu na iPhone7

Hej Girls!

Dziś postanowiliśmy odpicować nieco najnowszego iPhone. W naszym sklepie internetowym znajdziecie najmodniejsze obudowy do telefonu na ten model. Ale to nie wszystko! Aby zwiększyć jego ochronę zaproponujemy Wam specjalne etui i szkła ochronne. Dzięki temu będziecie mogły cieszyć się swoim smartfonem o wiele dłużej!

Obudowy do telefonu na iPhone 7

Z pewnością wśród nas znajdą się szczęśliwi posiadacze najnowszego iPhone 7. Każdy z Was mając taki telefon, chciałby, żeby działał jak najdłużej. Aby tak się stało, musicie zadbać o jego bezpieczeństwo. Właśnie dlatego Trendmania przygotowała dla Was cały zestaw obudów do telefonu i szkieł ochronnych. Jak na Trendmanię przystało, nie znajdziecie u nas nudnych obudów. Do wyboru macie same najmodniejsze wzory!

obudowy do telefonu iPhone7

Na iPhone 7 mamy dla Was odlotowe obudowy z ruchomym  płynem w środku. Ta obudowa zmienia się z każdym ruchem dłoni. Zamknięte w środku, błyszczące drobiny pięknie odbijają światło, zmieniając Waszego smartfona w prawdziwą biżuterię. Wśród nich znajdziecie także wzory z jednorożcami. To prawdziwy Hit wśród wszystkich dziewczyn!

obudowy do telefonu iPhone7

Dla wymagających dziewczyn mamy także obudowy specjalne! Wśród nich Mirror Case w kolorze złotym i srebrnym. Ta obudowa ochroni Waszego smatfona, nada mu eleganckiego wyglądu, a także sprawi, że lusterko zawsze będziecie miały przy sobie!

obudowy od telefonu iPhone 7

Wśród obudów do telefonu na iPhone 7 znajdziecie także całą kolekcję gotowych wzorów, wśród nich wasze ulubione muzyczne i filmowe obudowy! Nie zapomnijcie także o szkle hartowanym, dzięki któremu zapewnicie 100% ochrony dla Waszego ekranu dotykowego. Jeśli jednak nie znajdziesz dla siebie obudowy wśród naszej kolekcji – powiedz nam o tym, a my przygotujemy dla Ciebie specjalną obudowę z Twoją grafiką! Na Trendmanii jest wszystko do iPhone 7!

Kup obudowę do telefonu iPhone 7

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *