Spraw wyjątkowy prezent dla swojej Walentynki!

Święto zakochanych to piękny dzień, w którym miłość widać na każdym kroku. Mnóstwo serc, całusów i zakochanych par. Walentynki tuż tuż, a Wy macie już pomysły na prezenty dla swoich Walentynek? Jeśli nie, ekipa Trendmanii ma dla Was jak zawsze parę pomysłów!

Na zawsze z Tobą

Na walentynkowy prezent najlepsze jest coś osobistego, zabawnego, co zawsze ukochana osoba będzie miała przy sobie. Dzięki temu za każdym razem, jak na to spojrzy, będzie o Tobie myśleć. Dlatego, pierwszą propozycją od Trendmanii jest obudowa do telefonu. Wybranka lub wybranek serca nie tylko pomyśli, ale może od razu zadzwoni by powiedzieć, jak bardzo Was kocha. Do wyboru macie obudowy w serca – piękny i uniwersalny symbol miłości lub z napisem Love. Dla romantyków polecamy za to obudowę z napisem „Biggest Dream?” Z pewnością podbije serce Walentynce!

Gdy zasypiasz i gdy się budzisz

Z ukochaną osobą chcemy być nieustannie. Nic dziwnego. We śnie również chcemy ją broić przed koszmarami. W takim razie najlepszym prezentem jest poduszka! Będzie przypominać o ukochanej osobie i zawsze można ją przytulić, gdy akurat nie ma jej w pobliżu. Wśród poduszek znajdziecie te z sercami, z emoji, a także mały komplet. Poduszki „He`s mine” „She`s mine” są idealnym prezentem dla pary.

Rozgrzeje Cię od środka

Zima nie może obejść się bez kuba ciepłej herbaty. Spraw swojej Walentynce piękny kubek. Będzie mogła z niego pić swoją ulubioną herbatę, a wspomnienie o Tobie z pewnością rozgrzeje ją od środka. Wybierzcie kubek z sercami lub z napisem love. Dziewczyny mamy również mały komplet z wypisaną prawdą oczywistą. Jeśli wasz partner ma poczucie humoru, polecamy Waszej uwadze komplet kubków MR. RIGHT & MRS. ALWAYS RIGHT.

komplet-dwoch-kubkow-mr-right-mrs-always-right

Spraw, aby 14 lutego Twoja Walentynka poczuła się jak najważniejsza osoba na świecie. Niech ten dzień będzie dla Was wyjątkowy!

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *