Zestawy dla dwojga od Trendmanii

Hej, dziś mamy coś specjalnie dla zakochanych z dużym poczuciem humoru! Aż trzy zestawy dla dwojga prosto od Trendmanii!

Zestawy dla dwojga

Jeśli już znaleźliście swoich wybranków serca, pokażcie to! Związki często bywają skomplikowane, jednak duże poczucie humoru pomaga w wielu chwilach! Wybierzcie zestawy dla dwojga od Trendmanii!

  1. Obudowy do telefonu

Dzięki obudowie do telefonu She’s mine i He’s mine z pewnością nie zapomnicie zadzwonić do swojej połówki. Zawsze pod ręka przypomną Wam o najważniejszej osobie na świecie! Jeśli zatęsknicie, wystarczy nacisnąć zieloną słuchawkę! Obudowy She’s mine He’s mine są jak połówki serduszek, które nosi się na szyi. Obudowy do telefonu są jednak o wiele bardziej na czasie!

  1. Zestaw poduszek

Poduszki SHE`s mine He`s mine są idealne dla par. Stanowią świetną ozdobę do pokoju, a także przytulankę w chwili, gdy nie ma drugiej połówki tuż obok!

  1. Zestaw kubków

Kubki Trendmania

Nic tak nie zbliża jak wspólny posiłek i herbata. Zestaw kubków dodatkowo zacieśni wasz związek. A jak wiadomo Trendmania ma najfajniejsze kubki! To idealny prezent na każda okazję!

Zerknijcie do naszego sklepu internetowego z pewnością znajdziecie w nim wiele pomysłów na prezenty dla ukochanej osoby. Spraw przyjemność swojej wybrance. Zaskocz swojego ukochanego! Pamiętajcie także o naszych kontach na Fb i Snapchat! Możecie znaleźć tam ogromne rabaty na wszystkie gadżety od Trendmanii!

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *