Królicze uszy na Twoją komórkę! Obudowa i podstawka w jednym

Hej Girls!

Chcecie odpicować swój telefon w totalnie zwariowany sposób? Jeśli tak, przyda Wam się do tego obudowa z … króliczymi uszami! Niezwykła, modna i funkcjonalna obudowa do telefonu prosto od Trendmanii!

Królicze uszy na Smartfona

W naszym sklepie internetowym w dziale nowości możecie odnaleźć mnóstwo najnowszych trendów. Wśród nich na pierwszym miejscu oryginalnością z pewnością wyróżnia się obudowa do telefonu Królicze uszy. Posiada niezwykły dizajn i spełnia wiele funkcji!

Wykonana jest z silikonu, dzięki czemu idealnie przylega do telefonu, chroni go przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Posiada wszystkie niezbędne otwory, więc dopasuje się do modelu Twojego smartofna, a dostępna jest na iPhone, Samsung Galaxy i Huawei! Królicze uszy możesz złożyć, tak aby przylegały do obudowy bądź wysunąć je, aby stały się niezwykłą ozdobą telefonu lub podstawką!

Ta niezwykła obudowa do telefonu przyda się w chwili, gdy przeglądacie internet bądź oglądacie filmy na telefonie. Dzięki niej nie będziecie musiały trzymać telefonu w dłoni, tylko położycie go wygodnie na biurku! To wszystko w jednej silikonowej obudowie do telefonu!

Dostępne są w naszym sklepie internetowym w trzech kolorach! Wybierzcie swój ulubiony i cieszcie się swobodą w czasie przeglądania internetu! Jak zawsze zachęcamy Was także do śledzenia nas na Facebooku i Snapchacie, gdzie możecie złowić atrakcyjne rabaty na wszystkie akcesoria do telefonu!

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *