Najmodniejsze zegarki na rękę i na biurko

Szczęśliwi czasu nie liczą, ale czasami warto być punktualnym! Z tego powodu przedstawiamy Wam najmodniejsze zegarki prosto od Trendmanii! Znajdzie się zarówno coś na rękę, jak i na biurko.

Zegarki w modne kwiatowe wzory

Dziewczyny, specjalnie dla Was Trendmania przygotowała śliczne zegarki na rękę! Kwiatowe wzory idealnie pasują do każdego stroju i podkreślą wasz dziewczęcy urok! Do wyboru macie najpiękniejsze zestawy kolorów – idealne na wiosnę! Dni coraz cieplejsze, to i rękawy coraz krótsze. Dzięki temu zegarki Jelly od Trendmanii będą także piękną ozdobą nadgarstka!

zegarki Jelly

Wzór kwiatowy jest nie tylko na pasku, ale także na tarczy zegarka. Pomimo mnóstwa kolorów z łatwością odczytacie godzinę i z pewnością nie spóźnicie do szkoły i na spotkanie z przyjaciółmi. Zegarek Jelly od Trendmanii zastąpi bransoletki i inne ozdoby. Ma w sobie wszystko, co każda dziewczyna lubi najbardziej!

Cyfrowy zegarek z podświetlaną tablicą

Mamy także idealny zegarek na wasze biurko. Tym razem wolnostojący, cyfrowy zegarek wyposażony jest w podświetlaną tablicę! To idealne miejsce na krótkie notatki i wiadomości dla współlokatorów. Do zestawu dodajemy także specjalny mazak, który łatwo się ściera. W opcjach zegarka znajdziesz także możliwość wyświetlania daty i temperatury. Podświetlana tablica sprawia, że wiadomość zapisana na niej jest widoczna nawet w nocy! Idealny sposób na sprawienie przyjemności drugiej osobie, albo naukę słówek! 🙂

Cyfrowy zegar z podświetlaną tablicą + mazak do pisania

Zegarki od Trendmanii to nie są zwykłe zegarki, to także modne gadżety, bez których wprost nie można się obejść! Łapcie okazję na naszym FB, teraz zegarek z tablicą LED taniej!

Article Tags : , ,
adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *