Obudowa do telefonu Stardust – najnowsza kolekcja!

Hej Girls!

Mamy dla Was nowe błyskotki, które ozdobią Wasze smartfony. Kolejna odsłona Stardust znów zawróci Wam w głowie. Spójrzcie tylko na ten kolorowy brokat zamknięty w obudowie do telefonu Stardust!

Biżuteria na telefon

Biżuteria to nie tylko naszyjniki, bransoletki i kolczyki. Dziś biżuterią może stać się także Twój telefon! Pamiętacie obudowy Stardust? Piękne, kolorowe obudowy z płynem w środku, wypełnionym drobnym brokatem. W naszym sklepie internetowym wciąż są dostępne wzory z pierwszej i drugiej kolekcji Stardust.

Dziś przedstawiamy Wam kolejne wzory obudów Stardust! Są piękne, błyszczące i iskrzą się z każdym poruszeniem telefonu! Dwie pierwsze obudowy są dla dziewczyn, które uwielbiają kolor różowy. Wypełniona błyszczącym brokatem z pięknymi małymi króliczkami lub żyrafami. Słodkie, kreskówkowe postaci idealnie dopełniają obudowę Stardust!

Trzecim wzór z najnowszej kolekcji Stardust jest w kolorze czarnym. Obudowa ta znajdzie swoje wielbicielki wśród dziewczyn, które lubią nocne niebo. Możesz mieć swój własny kawałek kosmosu w telefonie! Obudowa Stardust pięknie imituje gwieździste niebo. Kiedy poruszycie telefonem na czarnym tle pojawią się złote gwiazdki!

Obudowa 3D - STARDUST - z płynem w środku - czarny

Dziewczyny w naszym sklepie internetowym odnajdziecie także wiele innych obudów do telefonu z płynem w środku, które mogą stać się waszą biżuterią! Zaglądajcie także na nasz Fanpage i Snapchata, tam czeka na Wasz moc rabatów!

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *