iTag Lokalizator – dzięki niemu nigdy nie zgubisz kluczy

iTag to świetny gadżet, dzięki któremu nigdy nie zgubisz kluczy. Pomoże znaleźć samochód na parkingu i pokaże, w która stronę uciekł pies. iTag to bardzo przydatny brelok, który przyda się każdemu!

iTag – lokalizator GPS

W naszym sklepie internetowym odnajdziecie nie tylko najmodniejsze obudowy do telefonów, ale także wiele przydatnych akcesoriów elektronicznych, Power Banków czy śmiesznych gadżetów. Tym razem polecamy waszej uwadze iTag Lokalizator GPS. Co to właściwie jest i do czego się przyda?

Brelok GPS

Chyba każdy z Was choć raz czuł złość i nerwy, kiedy zgubił klucze. Poszukiwania trwają wieczność, a czasu do wyjścia do szkoły, czy do pracy coraz mniej. Z iTag znajdziesz swoje klucze w mgnieniu oka! Niepozorny brelok, który można przypiąć do kluczy łączysz się ze smartfonem za pomocą darmowej aplikacji i dzięki niej już w ciągu paru minut, wyświetli Ci się na ekranie lokalizacja Twoich kluczy. W ten sposób oszczędzasz mnóstwo czasu i nerwów.

Brelok GPS

Lokalizator iTag pozwoli Ci odnaleźć samochód na ogromnym parkingu. Wystarczy po zaparkowaniu nacisnąć przycisk i w ten sposób lokalizacja Twojego samochodu zapisuje się na mapie. Jeśli na spacerach Twój pies uwielbia gonić za wszystkim wokół, spokojnie z iTagiem przypiętym do obroży z pewnością się nie zgubi!

Brelok GPS

W naszym sklepie internetowym na Trendmania.pl znajdziecie go w pięciu różnych kolorach! Mała, energooszczędna bateria pozwoli Wam bez przeszkód używać lokalizatora nawet przez 6 miesięcy! iTag działa także jako migawka aparatu w Twoim telefonie. Dzięki niemu możecie na odległość robić zdjęcia! Z takimi opcjami iTag to gadżet, który musisz mieć nie tylko wakacje!

Kup iTag Lokalizator GPS

adminek
adminek
Related Posts
obudowy do telefonu na Xiaomi redmi 3S

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *