Clear Case 360 – pełna ochrona Twojego telefonu!

Obudowa do telefonu Clear case 360

Obudowa do telefonu powinna chronić Twój telefon przed zarysowaniami, zabrudzeniami tak, aby mógł służyć Ci przez długi czas. Dzisiejsze smartfony wymagają doskonałej ochrony, ich delikatne ekrany i obudowy mogą szybko ulec zniszczeniu. Clear Case 360 zapewni 100% ochrony Waszego smartfona z obu stron!

Obudowa do telefonu Clear Case 360

Wszystkie back case świetnie chronią obudowę telefonu, jednak jego ekran nadal jest narażony na uszkodzenia. Aby uzyskać pełną ochronę smartfona najlepiej kupić back case i ochronne szkło, bądź książeczkowe etui. Teraz jednak mamy dla Was kolejne rozwiązanie. Obudowa Clear Case 360 składa się z dwóch elementów, które jednocześnie chronią obudowę i ekran Waszego smartfona!

obudowa do telefonu clear case 360

Obudowa Clear Case 360 stworzona jest ze specjalnego tworzywa sztucznego, które świetnie dopasowuje się do telefonu. Posiada wszelkie niezbędne otwory. Ponadto bardzo dobrze trzyma się w dłoni. Telefon nie wyślizgnie się z ręki podczas użytkowania!

obudowa do telefonu clear case 360

Obie części wykonane są z przeźroczystego materiału, dzięki czemu zachowujecie oryginalny wygląd smartfona. Obudowa Clear Case 360 nie pogrubi Waszego telefonu, a jej mocowanie jest niezwykle proste. Część obudowy na ekran telefonu posiada wysoką czułość i nie przeszkadza podczas użytkowania ekranu dotykowego.

Obudowa clear case 360

Obudowa Clear Case 360 to kompleksowa ochrona Twojego smartfona. Świetnie ochroni przed zniszczeniem zarówno tył, jak i ekran telefonu. Nie pogrubi go i zachowa jego oryginalny wygląd. To jedna z najbardziej skutecznych obudów do telefonu na rynku!

Kup Clear Case 360

adminek
adminek
Related Posts
obudowy do telefonu na Xiaomi redmi 3S

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *