Bambusowe obudowy do telefonu – bombowa nowość na Trendmanii!

obudowa do telefonu z bambusa

Hej Girls!

Dziś mamy dla Was bombową nowość! Obudowy do telefonu z bambusa! Dwanaście całkiem nowych obudów do telefonu. To najnowszy hit wśród obudów do telefonu!

Bambusowe obudowy do telefonu

Ostatnio bardzo modne stały się drewniane obudowy do telefonu. To kolejny etap mody na drewniane gadżety. Mieliśmy już zegarki, okulary, w końcu przyszedł czas na obudowy. W innych sklepach internetowych możecie znaleźć obudowy do telefonu imitujące drewno. Trendmania poszła o krok dalej. U nas znajdziecie obudowy wykonane z prawdziwego bambusa!

obudowa do telefonu z bambusa

Na obudowie widać charakterystyczne słoje, w końcu to prawdziwe drewno! Dodają jej uroku i elegancji. Nasze obudowy do telefonu nie tylko wyróżniają się materiałem, z którego zostały wykonane, ale także odlotowymi wzorami! Z Trendmanią nie może być nudno, dlatego mamy dla Was 12 wzorów bambusowych obudów do telefonu.

obudowa do telefonu z bambusa

Wśród nich znajdziecie wzór z Jednorożcem! Są tam też wzory z gwiazdkami, kropkami, a nawet symbolem Batmana! Wzór jest bardzo dokładnie wygrawerowany na obudowie. Dzięki temu nie pozostawia zabrudzeń, nie wyciera się, jest bardzo dokładny i odjazdowy! Bambusowe obudowy są nie tylko modne, ale także trwałe i świetnie dopasowane do telefonu! Posiadają wszystkie niezbędne otwory. Świetnie chronią telefon przed rysami. Dostępne na iPhone.

obudowa do telefonu z bambusa

Bambusowe obudowy do telefonu dziś to prawdziwy HIT. Nie ma nic modniejszego i bardziej Trendy. Jesteś modną dziewczyną? Skuś się na naszą nowość i spraw sobie bambusową obudowę do telefonu! To etui naprawdę warto mieć!

Kup bambusową obudowę do telefonu!

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *