Obudowy do telefonu z serialu „Trzynaście powodów”

Hej Girls!

W naszym sklepie internetowym w dziale nowości czekają na Was całkiem nowe wzory obudów do telefonu. Znajdziecie tam wzory z ostatnio najpopularniejszego serialu Netflixa „Trzynaście powodów”. Znacie historię Hannah? Teraz możecie mieć obudowę do telefonu z bohaterami tego niezwykłego serialu!

Obudowy do telefonu „13 powodów”

Ostatnio jednym z najpopularniejszych seriali Netflixa stał się serial pt. „13 powodów”. To niezwykła, ale także bardzo smutna historia Hannah. Oglądaliście? Lubicie? Cóż serial wciąga jak mało który, także przygotujcie się na nieprzespane noce J A póki co mamy dla Was niespodziankę w naszym sklepie internetowym!

obudowy do telefonu 13 powodów

W dziale nowości czekają na Was jeszcze ciepłe obudowy do telefonu! W tym aż trzy całkiem nowe wzory z bohaterami tego niezwykłego serialu! Możecie wybrać obudowę z kasetą, w końcu to one odgrywają w serialu bardzo dużą role. Czeka na Was także obudowa z Alexem – jedną z najfajniejszych postaci w całym serialu!

obudowy do telefonu 13 powodów

Nasze obudowy do telefonu dostępne są na ponad 100 modeli smartfonów! Na pewno znajdziecie wśród nich swój! Back case od Trendmanii są świetnie dopasowane do telefonu. Posiadają wszystkie niezbędne otwory. Z łatwością je założycie i zdejmiecie. Nasze obudowy do telefonu nie dość że ochronią Waszego smartfona przed rysami i zabrudzeniami to jeszcze go odpisują i nadadzą mu najmodniejszy wygląd! W końcu na Trendmanii mamy jedynie najmodniejsze wzory obudów do telefonu!

Kup obudowę do telefonu!

adminek
adminek
Related Posts
obudowy do telefonu z serialami

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *