Obudowy do telefonu z Charlie Puth

Hej Girls!

Wśród nowości na obudowy do telefonu znajdziecie wzory z Charliem Puthem! Nowy przystojniak dołącza do naszej kolekcji muzycznych obudów do telefonu. Czy znajdą się tu fanki Charliego Putha? 🙂

Charlie Puth na obudowach do telefonu!

Charlie Puth zyskuje dziś ogromną popularność. Nic dziwnego, nie dość że jest przystojny to jeszcze tworzy świetną muzykę! Na swoich albumach ma zarówno romantyczne kawałki, jak i idealne do tańca. Nie sposób usiedzieć spokojnie przy muzyce Charliego Putha!

Dziś mamy dla wszystkich jego fanek niespodziankę! Wśród naszych obudów z gotowym wzorem mamy aż trzy nowe grafiki z Charli Puthem! Od dziś możecie nosić swojego ulubionego piosenkarza zawsze przy sobie!

obudowa do teleofonu z Charlie Puth

Wszystkie nasze obudowy do telefonu z gotowym wzorem dostępne są na ponad 100 modeli telefonu. Z pewnością odnajdziesz wśród nich także swojego smartfona! Nasze back case wykonane są z wysokiej jakość tworzywa sztucznego, dzięki czemu zapewniają ochronę przed zarysowaniami i zabrudzeniami. Ponadto zawsze modne grafiki odpicują Twojego smarfona!

obudowa do telefonu z Charlie Puth

Pokaż swój styl muzyczny i kup jedną z naszych muzycznych obudów do telefonu. W sklepie internetowym Trendmanii znajdziecie nie tylko obudowy do telefonu z Charlie Puthem, ale także z Justinem Bieberem czy Ellie Goulding. Dla fanek Eda Sheerana także coś się znajdzie! 🙂

Kup obudowę do telefonu!

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *