Kolekcja obudów muzycznych powiększa się o Shawn’a Mendes i Arianę Grande!

Lubicie słuchać muzyki? Wolicie słuchać ją wieczorami, czy to Wasz ulubiony sposób na poranną pobudkę? Jeśli jesteście fanami muzyki pop, mamy dla Was całkiem dużą kolekcję obudów do telefonu z największymi gwiazdami! Wśród nich Ed Sheeran, Justin Bieber i… nasze całkiem nowe gwiazdy! Zobaczcie 🙂

Obudowy do telefonu z gwiazdami muzyki pop

Przedstawiamy Wam nowe gwiazdy kolekcji muzycznych obudów od Trendmanii! Pierwszą z nich jest… Shawn Mendes! Ten pochodzący z Kanady przystojniak podbił już serce nie jednej dziewczyny! I nic dziwnego! Nie dość, że świetny ma głos, to jeszcze piosenki, które pisze nie chcą wyjść z głowy! Mamy dla Was aż trzy nowe obudowy do telefonu z jego wizerunkiem! Kto jest chętny? 🙂

mendes obudowy do telefonu

Drugą gwiazdą w naszej kolekcji jest… Ariana Grande! Ta niezwykle utalentowana i przesympatyczna dziewczyna zagościła na naszych obudowach do telefonu! Ariana jest piosenkarką, aktorką i kompozytorką swoich utworów! To prawdziwy talent wśród naszych gwiazd! I do tego jeszcze jaki piękny… eh która dziewczyna nie chciałaby się z nią zamienić. Teraz także Arianę możecie mieć na swoim smartfonie. Do wybory macie aż 3 nowe wzory!

grande obudowy do telefonu

Obudowy typu back case od Trendmanii to połączenie mody, wygody i ochrony! W naszym sklepie internetowym znajdziecie tylko najmodniejsze wzory na obudowy do telefonów. Back case od Trendmanii wykonane jest z trwałego tworzywa sztucznego, które idealnie dopasuje się do Twojego modelu telefonu, ochroni go przed zarysowaniem i zabrudzeniem, a do tego z łatwością się je zakłada i zdejmuje. Back Case nie pogrubi Twojego smartfona!

Nie czekaj wybierz jedną z naszych muzycznych obudów do telefonu. Być może to właśnie Shawn Mende lub Ariana Grande stawnie się Twoim numerem 1!

Kup obudowę do telefonu!

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *