Najnowsze obudowy do telefonu od Trendmanii!

Hej Girls!

Jak mija Wam czas? Powiedzcie, jaką obudowę teraz nosicie na swoich smartfonach? Jeśli już Wam się znudziła ekipa Trendmanii przygotowała dla Was najnowszy zestaw obudów do telefonu w najmodniejszych wzorach. W sumie to świetny powód, aby sprawić sobie nową obudowę do telefonu 😀

Obudowy do telefonu – back case w modnych wzorach

Postanowiliśmy rozbudować naszą kolekcję marmurkowych obudów do telefonu. Wiemy jak je uwielbiacie, dlatego chcemy, abyście mieli największy wybór wśród swoich ulubionych obudów. Dziś do naszej kolekcji dodaliśmy back case marmurkowe w paski i trójkąty. Koniecznie dajcie znać na naszym Fanpage, jak Wam się podobają!

obudowy marmurkowe do telefonu

Oczywiście tylko dwie nowe obudowy to dla nas za mało! Mamy nadzieję, że dla was także 😀 Mamy dla Was super niespodziankę! Dziś możecie wybrać także obudowę do telefonu z Tini Stoeesel! Wszystkie fanki serialu „Violetta” z pewnością, będą chciały mieć taką obudowę do telefonu! Mamy też coś dla fanek Bars&Meody. Obudowa z tym odlotowymi chłopakami już dziś uzupełniła naszą kolekcję muzycznych obudów do telefonu!

obudowa do telefonu tini stoleesel B&M

I jak Wam się podobają nasze nowe obudowy do telefonu? Dajcie nam znać pisząc komentarz na naszym fanpage! To właśnie tam odbywają się największe głosowania na nowe obudowy do telefonu. Także i Ty możesz mieć udział w projektowaniu naszej kolekcji obudów do telefonu. Wystarczy, że napiszesz nam, z czym chciałabyś mieć nową obudowę!

Kup obudowę do telefonu!

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *