Nowe modele telefonów: iPhone 8, iPhone X, Galaxy J3(17), Huawei Y6, LG G6

obudowy do telefonu

Hej Girls!

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Już teraz nasze super obudowy do telefonu dostępne są na jeszcze większą ilość modeli smartfonów. Ponad 1000 obudów dostępne na ponad 100 modeli telefonów. Sprawdźcie, czy znajdzie się wśród nich także Wasz smartfon!

Nowe modele telefonów, nowe obudowy

Trendmania zawsze wychodzi naprzeciw Waszym potrzebom. Niejednokrotnie dawałyście nam znać, że wśród modeli telefonów, na które dostępne są nasze obudowy brakuje Waszego. Z tego właśnie powodu postanowiliśmy wprowadzić do naszego sklepu internetowego nowe modele smartfonów. Od teraz możecie kupić obudowy także na iPhone 8, iPhone X, Samsung Galaxy J3(17), Huawei Y6 i LG G6! Także warto pisać do nas na naszym Fanapge. To właśnie tam rozgrywają się najważniejsze głosowania co do nowych modeli telefonów, jak i nowych wzorów na obudowy!

obudowy do telefonu na galaxy j3

W naszym sklepie internetowym znajdziecie ponad 1000 gotowych wzorów obudów do telefonu. Wciąż powiększamy kolekcję o całkiem nowe grafiki na back case. Koniecznie kuknij do nas i wybierz swój ulubiony wzór!

obudowy do teleofonu na iphone X

Teraz z łatwością odnajdziesz obudowy do telefonu pasujące na Twój model smartfona! Dzięki naszej nowej wyszukiwarce możesz przeglądać obudowy do telefonu dostępne jedynie dla Twojego modelu smartfona. W końcu 1000 wzorów back case to niemała kolekcja. Teraz z łatwością odfiltrujesz obudowy, które mogą być Twoje!

obudowy do telefonu na lg g6

Nie czekaj, kuknij do naszego sklepu internetowego i wybierz swoją wymarzoną obudowę! Teraz dostępne są także na iPhone 8, iPhone X, Samsung Galaxy J3(17), Huawei Y6 i LG G6! Wśród naszej kolekcji z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Jeśli jednak tak się nie stanie – daj nam o tym znać na naszym fanpage!

Kup obudowę do telefonu!

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *