Termoaktywne etui na telefon – pozostaw za sobą ślad!

termoaktywne obudowy do telefonu

Gdzie najczęściej szukacie najfajniejszych obudów do telefonu? Sprawa jasna jak słońce, oczywiście że w sklepach internetowych. A czy wiecie, że na trendmania.pl znajdziecie największy wybór najbardziej oryginalnych obudów do telefonu? Teraz już nie musicie przeszukiwać sieci wystarczy, że kukniecie na Trendmania.pl!

Termoaktywne etui na telefon – czy to możliwe?

Trendmania ma najciekawsze obudowy do telefonu w sieci i to nie jest byle przechwałka! Tylko u nas znajdziecie back case ze swoimi idolami, gwiazdami muzyki i filmu! Tylko u nas są najmodniejsze obudowy do telefonu z popularnych filmów i seriali. Trendmania.pl to także idealne miejsce na wybór najlepszych prezentów na każdą okazję. Obudowy z płynem w środku, lusterkiem, bumpery, Power Banki – długo możemy wymieniać. Dziś mamy dla Was kolejną propozycję – termoaktywne obudowy do telefonu!

termoaktywne obudowy do telefonu

Uwielbiamy Was zaskakiwać, z pewnością ta obudowa nam w tym pomoże! 🙂 Nasze etui wykonane jest z miękkiego materiału na kształt portfela. Dzięki temu chroni zarówno tył, jak i przód Waszego smartfona. Nie będziecie potrzebować dodatkowego szkła ochronnego na ekran. Ponadto odpowiednio ułożona może zmienić się w podstawkę do telefonu. Oglądanie filmów i seriali na telefonie stanie się o wiele wygodniejsze!

termoaktywne etui do telefonu

Jednak to nie wszystko. Materiał, którym pokryte jest nasze etui reaguje na ciepło i pod jego wpływem zmienia kolor! To prawdziwa gratka dla fanów kryminałów, ale nie tylko! Na moment możecie na etui pozostawić swoje odciski palców! Sami zobaczcie jak fantastyczny efekt to daje! Nasze termoaktywne etui dostępne jest w 3 kolorach na iPhone i Samsung Galaxy!

Kup termoaktywne etui na telefon

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

  1. RINGKING pisze:

    Super sprawa te termoaktywne etui. Jeśli okaże się hitem to producent niezle zarobi. Sam kupiłbym takie etui i być może to zrobię. Warto wdrażać nowe pomysły i wynalazki, gdyż napędza to potężną machinę, którą jest gospodarka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *