Nowe Power Banki na Trendmanii – Słodki Osiołek i Emoji Duszek!

power bank osiołek duszek pomysł na prezent

Hej Girls!

Dziś mamy dla Was dwa nowe cudeńka, które już dziś możecie kupić w naszym sklepie internetowym! Zaglądajcie regularnie do naszego działu nowości, bowiem tam zawsze czeka na Was coś ekstra! Tym razem są to dwa całkiem nowe Power Banki!

Power Bank – duszek i osiołek

Mamy dla Was dwa całkiem odmienne Power Banki! Pierwszym z nich jest słodki Duszek Emoji! Choć jest niewielkich rozmiarów, to mieście w sobie aż 2600 mAh! Naładujecie dzięki niemu swojego smartfona, tableta i inny sprzęt. Zmieści się do każdej torebki, plecaka, a nawet możecie nosić go w kieszeni! Dzięki temu rozładowana bateria Wam nie grozi!

power bank duszek pomysł na prezent

Drugi Power Bank, który dziś mamy dla Was to Power Bank Słodki Osiołek! Jest on całkiem inny od naszego Duszka! Nasz Słodki Osiołek jest świetną maskotką, a zarazem może Wam podładować telefon. Mieście w sobie aż 5200 mAh! To jedne z najlepszych pomysłów na prezent na zbliżające się mikołajki! Spraw komuś radość i podaruj mu oryginalnego Power Banka maskotkę!

power bank osiołek pomysł na prezent

Jak podobają się Wam nasze nowości? Pamiętajcie, zaglądajcie do naszego sklepu internetowego do działu nowości. Tam zawsze znajdziecie najświeższe kolekcje obudów do telefonu, Power Banków i innych akcesoriów do telefonu. Dziś proponujemy Wam nasze najnowsze Power Banki! To prawdziwe perełki. A jak wszyscy dobrze wiemy, Power Bank to dziś gadżet, który każdy posiadacz smartfona powinien mieć!

Kup Power Banka!

Article Tags : ,
adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *