Głosowanie na świąteczne obudowy od Trendmanii!

Święta tuż, tuż! Na ulicach i w galeriach handlowych już można zobaczyć ubrane choinki i porozwieszane światełka. Świąteczna atmosfera udzieliła się także ekipie Trendmanii. Chcemy przygotować dla Was całkiem nową, świąteczną kolekcję obudów do telefonu. Potrzebujemy jedynie Waszej pomocy!

Świąteczne obudowy od Trendmanii

Nasza najnowsza kolekcja świątecznych obudów do telefonu będzie miała wzory takie, jakie sami wymyślicie! Mogą być to Wasze ulubione zespoły muzyczne czy wokaliści ze świątecznymi motywami! Chcielibyście zobaczyć Eda Sheerana w czapce Mikołaja?

świąteczne obudowy do telefonu

A może wolicie swoich ulubionych bohaterów filmowych, z popularnych seriali w otoczeniu świątecznych skarpet, prezentów czy choinek? A może świąteczne kreskówkowe postaci? Tym razem w całości kolekcję oddajemy w Wasze ręce. To od Was zależy co też przed świętami przygotuje dla Was Trendmania!

Świąteczne obudowy do telefonu

Głosowanie odbywa się na naszym Fanpage – także zaglądajcie i dajcie nam znać, jakie obudowy świąteczne Wy chcielibyście mieć. A może pragniecie jedną z nich podarować bliskiej osobie? W końcu obudowa do telefonu to jeden z najbardziej trafionych prezentów świątecznych.

Nie czekaj, aż ktoś inny zdecyduje! Dołącz się do głosowania i zostaw nam komentarz po postem!

Inspiracji szukajcie wśród naszych gotowych back case!

Kup obudowę do telefonu!

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *