Zaprojektuj etui – etui na telefon z własnym zdjęciem!

etui na telefon z własnym zdjęciem

Stwórz własne etui i ciesz się jego niepowtarzalnym wzorem! To nie tylko sposób na wyróżnienie się z tłumu, ale także pomysł na niezapomniany prezent. Zbliżają się Walentynki – zaskocz swoją drugą połówkę i spraw jej obudowę do telefonu, której nie będzie chciała nigdy zdjąć ze swojego smartofna!

Etui na Telefon z własnym zdjęciem

W naszym sklepie internetowym jest mnóstwo super fajnych obudów do telefonu. Jeśli jednak, żadna z nich Ci nie odpowiada, nic straconego! Możesz przesłać nam swój projekt obudowy, a my stworzymy dla Ciebie etui idealnie dopasowane do Twojego modelu telefonu, z Twoim wymarzonym wzorem na pleckach!

etui na telefon z własnym zdjęciem

Pewnie zastanawiacie się teraz, co takiego umieścić na swoim wymarzonym etui do telefonu! Opcji macie tyle, ile tylko zdołacie wymyślić, także jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia! Możecie zaprojektować etui ze swoim ulubionym wokalistą, aktorem, aktorką, bądź charakterem z bajki czy serialu! Możecie wykorzystać także własne zdjęcia zrobione podczas ostatnich wakacji, bądź na wystrzałowej randce ze swoim ukochanym.

zaprojektuj etui

A propos zakochanych! Jeśli pamiętacie, już niedługo Walentynki! Czyż to nie idealna okazja do podarowania ukochanemu/ukochanej wyjątkowej obudowy do telefonu z Waszym zdjęciem? Wybierzcie fotkę, którą razem uwielbiacie, która przypomina Wam o najpiękniejszej chwili razem i zaprojektujcie z nią etui na telefon! Będzie to prezent idealny dla każdej Walentynki!

Kup etui na telefon z własnym zdjęciem

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *