Szkło ochronne na telefon – jakie kupić, ile kosztuje, jak zdjąć!

szkło hartowane na telefon

Dziś postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące szkła ochronnego na telefon. Dziś na blogu znajdziecie odpowiedź na pytanie, jakie szkło ochronne kupić, ile kosztuje i jak je zdjąć, jeśli się zniszczy!

Szkło ochronne na telefon

Jeśli wybierasz back case na swojego smartfona nie zapomnij o dokupieniu odpowiedniego szkła ochronnego. Niestety etui do telefonu typu back case chroni jedynie tył naszego telefonu. Chcąc zapewnić mu 100% bezpieczeństwa przez zarysowaniami koniecznie spraw sobie odpowiednie szkło ochronne na telefon!

szkło hartowane na telefon

Jakie szkło hartowane kupić?

Na rynku jest wiele opcji akcesoriów ochronnych na ekran smartfona. Możemy znaleźć zarówno folie, szkła hartowane, jak i hybrydy. Wszystkie one różnią się stopniem twardości oznaczonej za pomocą symbolów H1-9 (jak w przypadku twardości ołówków). Im twardsza ochrona na ekran, tym bardziej wytrzymała. Największą twardością (zazwyczaj ok. H9) charakteryzują się szkła hartowane, także one najlepiej sprawdzają się w ochronie naszego ekranu telefonu. Wystarczy dobrać odpowiednie szkło do swojego modelu telefonu i cieszyć się pełną ochroną ekranu dotykowego!

szkła hartowane na telefon jakie wybrać ile kosztuje

Ile kosztuje szkło hartowane?

Szkło hartowane możecie znaleźć w cenie już od 1 zł do nawet 40! Także przedział jest dość duży. Szkła z wyższej półki zazwyczaj posiadają w komplecie zestaw do montażu np. ściereczki do oczyszczenia i wypolerowania ekranu. W naszym sklepie internetowym obecnie znajdziesz super promocje na wszystkie szkła hartowane! Jedynie 10 zł!

Jak zdjąć szkło hartowane?

Szkło hartowane pomimo dużej sztywności bardzo łatwo się zdejmuje. Wystarczy na jednym końcu podważyć delikatnie szkło np. paznokciem. Kiedy powietrze dostanie się pod szkło już z łatwością odchodzi od ekranu telefonu. Pozostałości po kleju możesz zetrzeć ściereczką.

Nie czekaj aż coś się wydarzy i uszkodzi Twój telefon! Spraw sobie szkło ochronne na ekran i ciesz się 100% bezpieczeństwem! Teraz na Trendmanii mamy dla Was promocję. Jedyne 10 zł za świetnej jakości szkła hartowane na ekran!

Kup szkło ochronne na telefon!

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *