Lustrzany case na iphone 6 – idealny dla każdej kobiety!

lustrzane case na iphone 6

Obudowa do telefonu i lusterko w jednym? Tak to jest możliwe! Tym samym ogłaszamy najlepsze etui dla dziewczyny! Lustrzany case na iPhone 6 to prezent idealny na dzień matki, kobiety, walentynki, urodziny… i na wszystkie pozostałe okazje. 😊

Lustrzany case

Dziewczyny – lustrzany case to coś, co po prostu warto mieć zawsze w torebce! Od teraz już nie będziecie musiały nosić osobno lusterka. Wystarczy, że będziecie miały ze sobą smartfona – a jego przecież zawsze macie! 😊 W każdym momencie będziecie mogły poprawić bądź zrobić makijaż, ułożyć fryzurę lub ocenić czy wszystko, aby na pewno w Waszym wyglądzie jest ok!

lustrzany case

Nasze lustrzane case jest jedyne w swoim rodzaju. Wykonane jest ze specjalnego tworzywa sztucznego, które ochroni Wasz telefon przed zabrudzeniami i zarysowaniami, a dodatkowo z łatwością się je zakłada i ściąga. Jego powierzchnia jest pokryta specjalną folią, która działa jak lusterko! Idealnie odzwierciedla odbicie, bez zniekształceń i rozmazań! Dzięki lustrzanemu case będziecie mogły zrobić precyzyjny makijaż w każdym miejscu!

lustrzane case

Dziewczyny lustrzane case to obudowa specjalnie dla Was. W naszym sklepie internetowym znajdziecie aż dwa kolory tej niezwykłej obudowy. Możecie wybrać lustrzane case w kolorze złotym bądź srebrnym! Oba wyróżniają się świetną jakością wykonania i wyraźnym odbiciem! To także świetna propozycja na prezent na każdą okazję!

 Kup lustrzane case

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *