Rodzaje etui na telefon. Jakie etui do telefonu wybrać?

rodzaje etui na telefon jakie etui do telefonu wybrać?

Hej! Dziś mamy dla Was parę przydatnych wskazówek. Przedstawimy wady i zalety najbardziej popularnych rodzajów etui na telefon i pomożemy odpowiedzieć na pytanie, jakie etui do telefonu wybrać. Dzięki temu będziecie mogli wybrać etui jeszcze bardziej dostosowane do Waszych potrzeb!

Rodzaje etui na telefon

Na rynku jest wiele obudów do telefonu. Czasem ciężko wybrać tę, które będzie najlepsza. Każda z nich ma swoje wady i zalety. Zobaczmy z jakich rodzajów etui na telefon możemy wybierać!

  • back case – to jedna z najbardziej popularnych etui na telefon. Składa się z jednej części, która chroni plecki Waszego smartfona! Back case od Trendmanii wykonane jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które chroni telefon przed zarysowaniem i zabrudzeniem. Możecie wybierać wśród najmodniejszych wzorów back case lub wybrać jednobarwne czy nawet transparentne. Minusem tej obudowy jest to, że nie chroni ona ekranu. Aby uzyskać 100% ochrony smartfona musicie zaopatrzyć się jeszcze w szkło ochronne na wyświetlacz!

rodzaje etui do telefonu jakie tui na telefon wybrać

  • etui książeczkowe – to drugie najpopularniejsze etui na telefon! Składa się z dwóch części, dzięki czemu chroni zarówno tył, jak i przód Twojego smartfona! Wykonane jest ze skóry bądź tworzywa sztucznego i zapewnia 100 % bezpieczeństwa dla Twojego smartfona. Minusem tej obudowy jest jej wielkość. Może znacznie pogrubić Waszego smartfona.

rodzaje etui na telefon jakie etui do telefonu wybrać

  • bumpery – to najmniejsze obudowy na telefon, a raczej ozdoby! Dostosowane są do telefonów bez wyjmowanej klapki, w których jedynym ruchomym elementem jest bumper. Na Trendmanii znajdziecie wiele wzorów bumperów jednobarwnych czy z cekinami, dzięki czemu w prosty sposób możecie uzyskać nowy Look swojego smartfona.

rodzaje etui do telefonu jakie etui na telefon wybrać

Jakie etui do telefonu wybrać?

 To proste – wybierzcie to etui do telefonu, które podoba Wam się najbardziej! W naszym sklepie internetowym znajdziecie ponad 1000 wzorów back case. Wśród książeczkowych etui na telefon mamy dla Was propozycję obudowy, która zmienia kolor pod wpływem ciepła. A wśród bumperów największą popularnością cieszą się bumpery z cekinami! Kuknij do naszego sklepu internetowego i odpicuj swojego smartfona!

Kup etui na telefon!

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *