Niezbędnik wakacyjny: akcesoria do telefonów – selfiestick i zestaw obiektywów

selfie stick i zestaw obiektywów do teleofnu

Pewnie już większość z Was planuje wakacje 😊 I nic dziwnego nam też już tylko one w głowie.  Niezależnie od tego, gdzie planujecie wyjechać na letnie miesiące, czeka na Was czas pełen wrażeń, przygód i niezapomnianych chwil. Szkoda żeby umknęły! Z fotograficznymi akcesoriami do telefonów będziecie mogli uwiecznij swoje wakacyjne przygody!

Zestaw obiektywów do telefonu

Na pierwszym miejscu w naszym wakacyjnym niezbędniku znalazł się zestaw obiektywów do smartfona. Wasz telefon z pewnością ma super aparat z ogromną liczbą megapixeli i robi niezwykłe zdjęcia, jednak my wiemy, że może robić jeszcze lepsze! Zestaw obiektywów do telefonu zapewni Wam świetne efekty! Dzięki obiektywowi szerokokątnemu będziecie mogli uwiecznić piękne krajobrazy. Teleobiektyw sprawi, że uchwycicie z niezwykłą dokładnością nawet oddalone od Was osoby i rzeczy! A rybie oko…. To jeden z najciekawszych obiektywów. Jakie efekty robi – przekonacie się już sami!

zestaw obiektywów do telefonu

Selfie stick

Zaraz po zestawie obiektywów polecamy Wam selfie sticka! Dzięki niemu będziecie mogli robić najpiękniejsze portrety z przyjaciółmi i najciekawsze selfie! Na zdjęciu obejmiecie nie tylko siebie, ale także miejsce, w którym jesteście. Z łatwością zrobicie idealne zdjęcie na Instagrama i Facebooka, które zbierze setki lajków!

selfie stick

Przygotuj się na wakacje i kup zestaw obiektów i selfie sticka, aby utrwalić swoje wakacje i dzielić się swoimi przygodami z przyjaciółmi!    

Kup obiektywy do telefonu i selfie sticka!

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *