Przegląd obiektywów do telefonu: szerokokątny, fisheye, makro

obiektywy do telefonu

Na wakacje zestaw obiektywów do telefonu jest niezbędny! Z nimi Twoje zdjęcia z wakacji będą jeszcze piękniejsze! W naszym sklepie internetowym możecie znaleźć cały zestaw obiektywów do telefonu. Zobaczmy jakie obiektywy wchodzą w jego skład i do czego możecie je użyć!

Obiektyw szerokokątny do telefonu

Pierwszy w zestawie jest obiektyw szerokokątny do telefonu. Zakłada się go na telefon za pomocą specjalnego klipsa. Pasuje na większość modeli smartfonów z obiektywem nie przekraczającym 13 mm. Za jego pomocą uchwycicie najpiękniejsze widoki i krajobrazy, jakie uda Wam się zobaczyć w czasie swoich letnich wakacji. Obiektyw szerokokątny na telefon sprawia, że jesteście w stanie za pomocą swojego obiektywy objąć jeszcze większe pole, dzięki czemu fotografowane krajobrazy są pełniejsze i jeszcze piękniejsze!

obiektywy fisheye do telefonu, obiektyw szerokokątny do telefonu obiektyw makro do telefonu

Obiektyw fisheye do telefonu

Obiektyw fisheye do telefonu to najbardziej zwariowany obiektyw do telefonu z naszego zestawu. Dzięki niemu uzyskacie niespotykane efekty na swoich fotografiach. Świetnie nadaje się do fotografii architektury miasta, ale także grupowych zdjęć z przyjaciółmi 😊. Tylko pamiętajcie obiektyw zniekształca obraz na krawędziach!

obiektyw szerokokątny do telefonu obiektyw fisheye do telefonu obiektyw makro do telefonu

Obiektyw makro do telefonu

Ostatni obiektyw do telefonu w zestawie od Trendmanii to obiektyw makro. Przeznaczony jest do fotografowania detali. Jeśli jesteście miłośnikami przyrody z pewnością  Wam się przyda. Dzięki niemu telefon utrzymuje ostrość nawet na bardzo dużych zbliżeniach 😊.

Do każdego zestawu obiektywów do telefonu dołączone są specjalne osłony zabezpieczające a także klips do mocowania i etui z mikrofibry! Taki zestaw to nasz niezbędnik wakacyjny!

Kup obiektywy do telefonu!

Article Tags :
adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *