Stwórz własne etui. Zaprojektuj case, który każdy Ci pozazdrości!

stwórz własne etui

Stwórz własne etui ze zdjęciem, bądź grafiką zaprojektowaną przez Ciebie! Wystarczy, że prześlesz nam obrazek, wybierzesz swój model telefonu, a my przygotujemy dla Ciebie unikatową obudowę do telefonu! Gwarantujemy, że nikt nie będzie miał takiej samej!  

Stwórz własne etui!

Stwórz własne etui i ciesz się niepowtarzalnym wzorem! W naszym sklepie internetowym znajdziesz odpowiednią zakładkę, w której będziesz mogła od podstaw zaprojektować case! Wystarczy, że wybierzesz swój model telefonu i prześlesz nam grafikę, którą chcesz umieścić na obudowie!

stwórz własne etui, case z włąsnym nadrukiem, etui ze zdjęciem

Własne etui na telefon to świetna opcja dla wymagających! Nie musisz już dłużej ograniczać się do wzorów dostępnych w sklepie. Na case z własnym nadrukiem możesz umieścić niemal wszystko! Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Pomyśl, z czym chciałabyś mieć obudowę do swojego smartfona i powiedz nam o tym! A my spełnimy każde Twoje życzenie 😀

stwórz własne etui

Możesz wybrać jedno ze swoich wakacyjnych zdjęć! Etui na telefon ze zdjęciem to super pomysł na zatrzymanie najcenniejszych wspomnień! To także oryginalny pomysł na prezent dla przyjaciółki. Możesz wysłać nam także grafikę, którą sama zaprojektujesz bądź narysujesz! Takiej obudowy z pewnością nie będzie miał nikt inny!

Pomyśl, ile możliwości stoi przed Tobą! Zaprojektuj case i nie ograniczaj się do wzorów z internetu! Bądź oryginalna i niepowtarzalna – wyróżnij się z tłumu!

Stwórz własne etui

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *