Silikonowa obudowa czy back case – co lepsze?

silikonowe obudowy do telefonu back case

Silikonowa obudowa czy back  case – to pytanie, przed którym staje wielu użytkowników smartfonów. Jaką obudowę do telefonu wybrać, aby spełniała wszystkie nasze wymagania? Dziś przedstawimy różnice pomiędzy miękką obudową silikonową a twardym back case. To ułatwi Wam wybór!

Silikonowa obudowa na telefon

silikonowe obudowy na telefon silikonowe etui na telefon

Silikonowa obudowa na telefon wykonana jest z miękkiego i przyjemnego w dotyku tworzywa sztucznego. Z łatwością się zakłada ją na telefon oraz zdejmuje. Jest wodoodporna i chroni telefon przed zabrudzeniem. Każda z nich jest świetnie dopasowana do wybranego modelu telefonu. Posiada wszelkie niezbędne przyciski i otwory. Trendmania udowadnia także, że silikonowa obudowa na telefon wcale nie musi być nudna. W naszym sklepie internetowym czeka na Was ogromna kolekcja gotowych i modnych wzorów!

Back case

back case twarde back case

Back case to najbardziej popularna obudowa do telefonu. Doskonale chroni plecki Twojego samrtfona i dba, aby nie zostały zabrudzone, ani zarysowane. Do pełni ochrony brakuje jedynie szkła hartowanego na ekran. Back case wykonane jest z wytrzymałej warstwy aluminium, która łączy się z twardym tworzywem sztucznym przylegającym do plecków Twojego smartfona. Na Trendmanii znajdziesz ponad 1000 gotowych wzorów na back case idealnie dopasowanych do ponad 100 modeli smartfona. To największy wybór najmodniejszych obudów do telefonu w całym internecie!

Teraz już znasz różnice pomiędzy silikonową obudową a back case. Kuknij do naszego sklepu internetowego i wybierz obudowę spełniającą wszystkie Twoje wymagania!

Kup silikonową obudowę lub back case!

 

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *