Zdjęcia w stylu Vintage na obudowach do telefonu!

zdjęcia w stylu vintage

Hej Girls!

Dziś mamy dla Was propozycję przystrojenia swojego smartfona w stylu vintage! Klimatyczne zdjęcia, ze świetnymi filtrami, postarzające kadr to jest to, co odmieni Wasz telefon nie do poznania! W naszym sklepie internetowym znajdziecie całe mnóstwo obudów do telefonu w stylu Vintage. A każde z nich dostępne na ponad 100 modeli telefonów.

Telefon Vintage

Odmień swój telefon w stylu vintage! W naszym sklepie internetowym znajdziesz klimatyczne etui Vintage. Jeśli lubisz stare fotografie, koniecznie kuknij do nas. W naszej obszernej kolekcji posiadamy kilkanaście wzorów etui ze zdjęciami w stylu vintage. Piękne kadry, poszarzałe kolory sepii zadowolą każdego miłośnika stylu vintage!

telefon vintage

Back case z gotowym wzorami od Trendmanii pozwolą Ci połączyć funkcjonalność etui z modnymi wzorami i świetnym stylem! Nasze obudowy do telefonu są idealnie skrojone na ponad 100 modeli telefonów! Wyposażone są we wszelkie niezbędne otwory, dzięki czemu bez problemu będziesz robić zdjęcia, podłączysz kabel do słuchawki, czy pogłośnisz muzykę.

telefon vintage

Zdjęcia w stylu vintage to doskonały sposób na odpicowanie swojego telefonu. Jeśli posiadasz swoją grafikę vintage, którą chciałabyś umieścić na obudowie do telefonu, koniecznie kuknij do naszego sklepu internetowego. Tam znajdziesz zakładkę, w której będziesz mogła stworzyć własną obudowę do telefonu! Wyślij do nas grafikę, a my przygotujemy dla Ciebie unikalną obudowę do telefonu w stylu vintage bądź innym, jakim tylko sobie wymarzysz!

Odmień swój telefon i spraw sobie etui w stylu vintage!

Kup obudowę do telefonu!

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *