TOP 10 Waszych ulubionych obudów do telefonu

modne obudowy do telefonu

Na Trendmanii mamy ponad 1000 gotowych wzorów na obudowy do telefonu. Ale to właśnie Wy decydujecie, które z nich są najmodniejsze. Ciekawi jesteście, które etui cieszą się największą popularnością? Zapraszamy Was do naszego zestawienia TOP 10 najpopularniejszych obudów z 2018 roku! Czeka na Was także niespodzianka!

TOP 10 obudów na Trendmanii

W zeszłym roku jednym z najpopularniejszych wzorów na obudowy był marmur. Etui marmurkowe można było zobaczyć niemal wszędzie. Wy również doceniliście ten trend! Najbardziej klasyczny wzór białego marmurku w naszym zestawieniu wylądował na miejscu 10!


obudowy do telefonu sezonowe etui modne obudowy do telefonuobudowy do telefonu sezonowe etui modne obudowy do telefonuobudowy do telefonu sezonowe etui modne obudowy do telefonu
Wśród docenionych przez Was seriali telewizyjnych znalazł się Sherlock Holmes, z którym wzór na etui zajął miejsce 9. Za to Waszym ulubionym superbohaterem okazał się IRONMAN! W naszym zestawieniu zajął miejsce 6!


obudowy do telefonu sezonowe etui modne obudowy do telefonuobudowy do telefonu sezonowe etui modne obudowy do telefonu
Wśród Waszych muzycznych idoli wygrał duet Marcus and Martinus! Obudowa z ich zdjęciem, idealna dla wszystkich fanek, zajęła miejsce 5! Emocje rosną! Czas poznać zwycięską trójkę!

Na miejscu 3 znalazła się niezwykle subtelna i elegancka obudowa marmurkowa GEOMETRIC PINK MARBLE! Jej pastelowe kolory nadal zachwycają dziewczęta! Etui jest doskonałą ozdobą każdego smartfona modnej dziewczyny! Miejsce 2 zajęła obudowa PUSHEEN IPHONE! Uroczy kot z iPhone podbił Wasze serca! I oto nadszedł czas, aby poznać numer 1 naszego zestawienia. Zwycięzcą, czyli najpopularniejszą obudową do telefonu w 2018 roku… jest OBUDOWA RIVERDALE SOUTHSIDE SERPENTS!


obudowy do telefonu sezonowe etui modne obudowy do telefonuobudowy do telefonu sezonowe etui modne obudowy do telefonuobudowy do telefonu sezonowe etui modne obudowy do telefonu

Dla wszystkich osób, którym spodobało się nasze zestawienie, a które jeszcze nie mają naszych najpopularniejszych obudów do telefonu, mamy niespodziankę! 20% rabatu na 10 obudów z naszego Top 10 2018! Wystarczy użyć kodu TOP10 w koszyku!

Kup obudowę do telefonu z TOP 10 Trendmanii!

adminek
adminek
Related Posts

Discussion about this post

  1. Dawid pisze:

    No dziewiątka jest super, ale niestety nie ma dla honor9 🙁 albo coś przeoczyłem… pomożecie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *