Szkło hartowane na telefon 

Jest 76 produktów.

Szkło hartowane na wyświetlacz telefonu zwiększa szanse na jego ocalenie.

Chyba nie ma nic gorszego niż uszkodzony ekran naszego smartfona, nie dość że utrudnia nam korzystanie z telefonu to jeszcze nie wygląda zbyt estetycznie.

Czy zastanawiacie się czasami ile kosztuje wymiana ekranu w Waszym telefonie? Za dużo!:). Oczywiście zawsze możecie wymienić telefon, ale po co zwłaszcza jeśli macie w nim ważne dane?. Musicie o niego właściwie zadbać, jak to mówią lepiej zapobiegać,niż płacić. Jest kilka sposobów na ocalenie Waszego sprzętu, jednym z nich jest zakup naszego szkła hartowanego na wyświetlacz, zaletą tego materiału jest wytrzymałość na urazy mechaniczne. Dzięki wykorzystaniu
hartowanej warstwy ochronnej, Twoje szanse na ocalenie wyświetlacza są zdecydowanie większe.

Nasze szkła ochronne na telefon są wytrzymałe, bardzo cienkie i proste w założeniu. Chronią Twój telefon także, przed zarysowaniem i zabrudzeniem. W naszym sklepie internetowym dostaniesz szkła ochronne na wyświetlacze do wielu modeli Samsungów, wszystkich modeli iPhone, dużej ilości LG oraz Hueawei, Xperia i innych.

Twój smartfon Cię kocha, chroń go! :)

Zapewniamy pełną ochronę Twojego telefonu.

Aby zapewnić lepsze zabezpieczenie telefonu, zachęcamy do zakupu etui na telefon która amortyzuje smartfon w razie upadku jednocześnie nadając mu niepowtarzalny charakter.