Własne etui na telefon 

Jest 1 produkt.

Własne etui na telefon - możesz samodzielnie zaprojektować za pomocą naszego kreatora. Dzięki kreatorowi w łatwy sposób przeniesiesz swoją grafikę na własny case.

Etui na telefon z indywidualną grafiką lub zdjęciem, może stanowić idealny prezent dla bliskiej osoby. Pozwala zachować miłe wspomnienia ze wspólnie spędzonego czasu, jest też dobrym sposobem aby wyróżnić się spośród tłumu posiadaczy smartfonów. Jeśli jesteś indywidualistą i jednocześnie szukasz sposobu aby to zaakcentować, pozostaje ci zaprojektować etui na telefon.

Jak zaprojektować własny case?

Nasz sklep internetowy z obudowami do telefonów posiada także kreator dzięki któremu możesz
łatwo i szybko przeniesiesz swoją grafikę na własny case. Aby wykonać własne etui wystarczy
postępować zgodnie z instrukcją a składa się ona z pięciu prostych kroków.

Stwórz własne etui na telefon

Ty wybierasz obudowę na smartfona i decydujesz o ostatecznym kształcie projektu. Posiadamy do wyboru case na niemal każdy model telefonu w wielu topowych barwach. Możesz wykonać etui ze zdjęciem lub dopasować do niego dowolnie wybraną grafikę. Mogą to być wspomnienia z dzieciństwa, ulubiony zwierzak, fotka z rodzinnego spaceru itp.

Zabłyśnij wśród znajomych, przyjaciół oryginalnym pomysłem na obudowę własnego telefonu.

Etui ze zdjęciem

Personalizowana grafika na telefon stanowi obecnie najgorętszy trend w kwestii zdobienia
smartfonów, nie tylko wśród młodzieży, ale w różnych grupach wiekowych. Chociaż to w większości młodzi ludzie pragną zaakcentować swój charakter i jednocześnie podzielić się ze światem swoją wrażliwością i kreatywnością.

Modne etui na telefon może być także prezentem dla naszych dziadków którzy coraz częściej podążają za nowinkami technicznymi i są posiadaczami smartfonów. Etui ze zdjęciem na pewno nie jest szablonowe i z pewnością sprawi że Twój telefon przestanie być kolejnym nudnym sprzętem a nabierze nowego wyjątkowego znaczenia.

Wytrzymałe etui na telefon

Etui na których pracujemy wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Etui są także  wytrzymałe na ścieranie i uszkodzenia. Wyznajemy zasadę gdzie jakość pamięta się dłużej niż cenę dlatego nie sprzedajemy tanich i lichych nakładek na telefony.